به گزارش روابط عمومی پارک: نشست صمیمی  دکتر علی  معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران با کارکنان پارک به مناسبت  آغاز سال جدید در روز سه شنبه 15 فروردین 96 برگزار شد.
دکتر معتمدزادگان با تبریک فرا رسیدن سال جدید و آرزوی سلامتی، سعادت و موفقیت برای کارکنان پارک، از تلاش ها و اقدامات موثر و مفید آنان در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.
رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: رهبر معظم انقلاب هر سال بر اساس ضرورت و اهمیت موضعی را به عنوان شعار سال نام گذاری می نماید که در طول سال به آن موضوع توجه بیشتری شود و سال 96 را سال اقتصاد مقاومتی، تولید –  اشتغال نام گذاری نمود. هر سه نکته شعار سال دارای نکاتی می باشد که در مجموعه پارک علم و فناوری متبلور و شکل می گیرد و با ماهیت فعالیت پارک های علم و فناوری تطبیق زیادی دارد. سال 96 باید برنامه ریزی منسجم تری برای تحقق این امر انجام دهیم که تولید اشتغال مبتنی بر علم، دانش و فناوری ایجاد گردد.
وی با اشاره به فعالیت های حوزه بین الملل در سال گذشته ابراز امیدواری کرد در سال جدید بتوانیم اقدامات شاخصی در حوزه بین الملل انجام دهیم.
دکتر معتمدزادگان گفت: کیفی سازی و تنوع خدمات و حمایت های پارک علم و فناوری مازندران از دیگر برنامه های مهم سال 1396 می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید