به گزارش روابط عمومی پارک، صبح روز چهارشنبه مورخ 93/11/15 تفاهم نامه همکاری سه جانبه در خصوص راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان نوشهر به امضای رئیس پارک علم و فناوری مازندران، فرماندار و فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر رسید.
در مراسم امضای این تفاهم نامه همکاری، دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران گزارش کوتاهی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در پارک علم و فناوری مازندران در یکسال گذشته بیان کرد. رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به نوپا بودن ساختار پارک علم و فناوری در استان خاطر نشان کرد که با حمایت های دانشگاه دریایی امام خمینی (ره ) نوشهر و فرمانداری و وجود ظرفیت های خوب دانشگاهی و تحقیقاتی در غرب استان روز به روز شاهد استقرار شرکت ها و واحدهای فناور دانش بنیان بیشتری در این مرکز رشد باشیم.
امیر خرداد حکیمی فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) در افتتاح ساختمان مرکز رشد در نوشهر با اشاره به وجود تعداد بالای دانشجویان مستعد و صاحب ایده مشغول تحصیل در این دانشگاه، شکل گیری مرکز رشد نوشهر را فرصت مناسبی برای دانشجویان در جهت شکوفایی افکار و ایده های آنان دانست. خرداد حکیمی کسب درآمد از اشتغال های کاذب توسط تعدادی از جوانان را نامناسب برای تولید ملی و عزت کشور بیان کرد و ادامه داد که به همین دلیل باید به سمت رفع نیازهای جامعه از طریق حمایت از شرکت های دانش بنیان حرکت کنیم که مورد تاکید رهبری عزیز هم است.
فرماندار نوشهر هم اقتصاد مقاومتی ، توجه به شرکت های دانش بنیان و توجه به هویت دینی و اسلامی را از مهمترین راههای استحکام درونی نظام دانست و گفت با استفاده از تکنولوژی و فناوری بتوانیم از منابع موجود استفاده بهینه نموده و اشتغال پایدار در منطقه رقم زده شود.