تاریخ شمسی: 1401/09/09

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
اینستاگرام پارک مازندران

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور توسعه توان‌ ملی در نوآوری و کارآفرینی مبتنی بر دانایی، زمینه سازی حرکت دانشگاه های کشور به سوی دانشگاه کارآفرین، ارتقا ظرفیت توسعه فناوری در دانشگاه ها و موسسات پژوهشی از پایان نامه ها و رساله های دارای ایده فناورانه و بازارگرا در قالب طرح گرنت جوانه حمایت می کند.

فراخوان مرحله دوم این طرح در ۲۸ پارک علم و فناوری از جمله پارک علم و فناوری مازندران در تمامی حوزه ها به صورت عمومی اجرا خواهد شد.

 متقاضیان ضمن تکمیل مستندات و اخذ موافقت دانشگاه محل تحصیل خود با شرایط اشتغال به تحصیل حداقل یک یا دو ترم، در سامانه گرنت جوانه به نشانی
https://sadaf.msrt.ir/Sadaf/Login.aspx?ReturnUrl=%2fSadaf            ثبت نام می نمایند. مبلغ حمایت با عاملیت صندوق پژوهش و فناوری مازندران به متقاضیان پرداخت می گردد.

لازم به توضیح است اولویت طرح با پایان نامه هایی است که دارای نوآوری یا فناوری بوده و پارک علم و فناوری مازندران هم به عنوان حمایت مستقیم تسهیلات استقرار رایگان و اعطای مشوق های مالی را در نظر گرفته است.

همچنین ضمن اطلاع رسانی پوستر فراخوان (به پیوست) در وب سایت و شبکه های مجازی، مستندات کاربرگ ها و لینک ثبت نام در سایت پارک علم و فناوری مازندران به نشانی www.mstp.ir  قابل مشاهده می باشد. آقای مهندس ابراهیم پور به عنوان نماینده طرح گرنت جوانه با شماره همراه 09113201947 آماده پاسخگویی به سوالات معرفی می گردد.