تاریخ شمسی: 1401/09/09

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
اینستاگرام پارک مازندران

بسم الله الرحمن الرحيم
العلم سلطان، من وجده صال و من لم يجده صيل عليه

پارك علم و فناوري مازندران به عنوان مجموعه تخصصي ، حرفه اي در استان،  عضوي فعال در شبكه فناوري ايران اسلامي مي باشد.
اين مركز در راستاي سند چشم انداز ۱۴۰۴ ايران اسلامي و نقشه جامع علمي كشور و سياست هاي وزارت علوم، تحقيات و فناوري كه در موافقت نامه اصولي پارك تبلور يافته، نقش مهمي را در توسعه استاني و منطقه اي داشته و  فعاليت خود را در جهت حمايت از نخبگان، فناوران، دانشوران، دانشگاهيان، صنعتگران و اعضاي محترم هيات هاي علمي، در قالب شركت هاي دانش بنيان و واحدهاي فناور ساماندهي مي نمايد. 
پارك علم و فناوري مازندران خود را  از مصاديق بارز  اقتصاد مقاومتي و اهداف اصل ۴۴ قانون اساسي در حمايت از شركت هاي دانش بنيان و بخش خصوصي فعال در عرصه فناوري كشور دانسته و با مديريت عالي، معتبر، نافذ و باثبات و ايجاد فضاي مناسب جهت بروز استعدادها و توانمنديهاي فناوران و شركت هاي دانش بنيان در مقابل مقام معظم رهبري، دولت ، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و مردم فرهيخته و ايثارگر ايران اسلامي پاسخگو مي باشد. 
كاركنان و فناوران پارك با  بهره گيري از ظرفيت هاي متنوع علمي، پژوهشي و منابع انساني و طبيعي به خصوص در عرصه هاي كشاورزي، شيلات، منابع طبيعي، سلامت، فناوري اطلاعات، گردشگري و فني و مهندسي تمام تلاش خود را جهت دستيابي به  چشم انداز  استقرار۷۰۰ شركت دانش بنيان در مدت ۵ سال و تشكيل حداقل ۸ مركز رشد در شهرستان هاي استان بكار خواهند بست. 
پارك علم و فناوري مازندران خود را متعهد مي داند كه با شعار توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني حامي موثر و ممتازي براي كارآفرينان و سرمايه گذاران ايران اسلامي باشد. مجموعه مديريت پارك علم و فناوري مازندران،  بر اين باور است كه بهترين پل ارتباطي ما بين دانشگاه و صنعت پارك هاي علم و فناوري مي باشند كه مي توانند با حل مشكلات بخش توليد، صنعتي پويا و رقابتي را به ارمغان آورند. 
پارك بار اصلي تحقق رسالت خويش را بر دوش مديران و كاركناني مي داند كه تمام انگيزه و تلاششان در جهت حمايت از جريان علمي و فناوري كشور با هدف تبديل شدن ايران اسلامي به الگوي جهان اسلام در پيشرفت و توسعه يافتگي با تكيه بر خود باوري و تواناييهاي بومي مي باشد. 
امید آنکه در سایه توجهات امام عصر (عج) و همت دانشمندان و حمایت مسئولین عزیز کشور به ایرانی آباد و توسعه یافته با جایگاه ممتاز در عرصه های علمی و  فناوری در سطح منطقه و جهان دست یابیم .