تاریخ شمسی: 1399/12/08

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران

بسم الله الرحمن الرحيم
العلم سلطان، من وجده صال و من لم يجده صيل عليه

پارك علم و فناوري مازندران به عنوان مجموعه تخصصي ، حرفه اي در استان،  عضوي فعال در شبكه فناوري ايران اسلامي مي باشد.
اين مركز در راستاي سند چشم انداز ۱۴۰۴ ايران اسلامي و نقشه جامع علمي كشور و سياست هاي وزارت علوم، تحقيات و فناوري كه در موافقت نامه اصولي پارك تبلور يافته، نقش مهمي را در توسعه استاني و منطقه اي داشته و  فعاليت خود را در جهت حمايت از نخبگان، فناوران، دانشوران، دانشگاهيان، صنعتگران و اعضاي محترم هيات هاي علمي، در قالب شركت هاي دانش بنيان و واحدهاي فناور ساماندهي مي نمايد. 
پارك علم و فناوري مازندران خود را  از مصاديق بارز  اقتصاد مقاومتي و اهداف اصل ۴۴ قانون اساسي در حمايت از شركت هاي دانش بنيان و بخش خصوصي فعال در عرصه فناوري كشور دانسته و با مديريت عالي، معتبر، نافذ و باثبات و ايجاد فضاي مناسب جهت بروز استعدادها و توانمنديهاي فناوران و شركت هاي دانش بنيان در مقابل مقام معظم رهبري، دولت ، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و مردم فرهيخته و ايثارگر ايران اسلامي پاسخگو مي باشد. 
كاركنان و فناوران پارك با  بهره گيري از ظرفيت هاي متنوع علمي، پژوهشي و منابع انساني و طبيعي به خصوص در عرصه هاي كشاورزي، شيلات، منابع طبيعي، سلامت، فناوري اطلاعات، گردشگري و فني و مهندسي تمام تلاش خود را جهت دستيابي به  چشم انداز  استقرار۷۰۰ شركت دانش بنيان در مدت ۵ سال و تشكيل حداقل ۸ مركز رشد در شهرستان هاي استان بكار خواهند بست. 
پارك علم و فناوري مازندران خود را متعهد مي داند كه با شعار توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني حامي موثر و ممتازي براي كارآفرينان و سرمايه گذاران ايران اسلامي باشد. مجموعه مديريت پارك علم و فناوري مازندران،  بر اين باور است كه بهترين پل ارتباطي ما بين دانشگاه و صنعت پارك هاي علم و فناوري مي باشند كه مي توانند با حل مشكلات بخش توليد، صنعتي پويا و رقابتي را به ارمغان آورند. 
پارك بار اصلي تحقق رسالت خويش را بر دوش مديران و كاركناني مي داند كه تمام انگيزه و تلاششان در جهت حمايت از جريان علمي و فناوري كشور با هدف تبديل شدن ايران اسلامي به الگوي جهان اسلام در پيشرفت و توسعه يافتگي با تكيه بر خود باوري و تواناييهاي بومي مي باشد. 
امید آنکه در سایه توجهات امام عصر (عج) و همت دانشمندان و حمایت مسئولین عزیز کشور به ایرانی آباد و توسعه یافته با جایگاه ممتاز در عرصه های علمی و  فناوری در سطح منطقه و جهان دست یابیم .