تاریخ شمسی: 1398/03/01

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » شبکه شاعا
برگزاری دومین جلسه کارگروه شاعا در پارک علم و فناوری مازندران
» تاریخ انتشار: 14:38:4 1396/7/10
به گزارش روابط عمومی پارک، اعضای کارگروه استانی شبکه شاعا امروز سه شنبه مورخ 93/11/14 در پارک علم و فناوری مازندران گردهم آمدند تا به بررسی آخرین وضعیت این شبکه مهم بپردازند. 
دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران شبکه آزمایشگاههای علمی استان مازندران (شاعا) را شبکه ای بسیار مهم برای دانشجویان و محقیقن  دانستند که گامی مهم در جهت به اشتراک گذاری ظرفیت ها و توانمندیها در این حوزه می باشد. رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به ایجاد و تجهیز امکانات آزمایشگاهی در پارک علم و فناوری در سال جاری، از آمادگی کامل پارک برای در اختیار قرار دان این امکانات خبر داد.
دکتر منصور لگورج معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران نیز در ابتدای جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص شبکه آزمایشگاهی شاعا، ارسال اطلاعات مهم تجهیزات آزمایشگاهی از طرف مراکز دانشگاهی و پژوهشی و فناوری به دفتر ستاد مستقر در دانشگاه مازندران را برای جمع بندی و اطلاع رسانی آن امکانات مهم دانست و خواستار همکاری همه جانبه مراکز علمی در جهت شکل گیری سریع و کارآمد شبکه شاعای استان شد. 
مهندس سیفی معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری نیز از تلاش پارک برای تجهیز هر چه بیشتر آزمایشگاهها و امکانات کارگاهی خبر داد و خاطر نشان کرد که با در اختیار قرار گرفتن زمین مناسب و احداث سایت اصلی پارک علم و فناوری در آن ، امکانات و فضای آزمایشگاهی و سطح همکاری با شبکه شاعا ارتقاء خواهد یافت.