تاریخ شمسی: 1398/05/31

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
رئیس پارک علم و فناوری مازندران از ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران در سال آینده خبر داد
» تاریخ انتشار: 14:51:57 1397/12/5
به گزارش روابط پارک علم و فناوری مازندران، دکتر معتمدزادگان از ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران در سال آینده خبر داد و گفت: تقاضا برای استقرار در پارک علم و فناوری نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران با بیان اینکه اقتصاد دانش بنیان ۱۰ سال گذشته شتاب کم سابقه‌ای در کشور پیدا کرد، افزود: 120 شرکت  فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری مازندران استقرار دارند و بیش از 200 محصول از سوی این شرکت ها تولید و تجاری سازی شده است.

 وی گفت در حال حاضر فضای فیزیکی پارک علم و فناوری استان 5 هزارمتر مربع است که بدنبال افزایش ان با ایجاد پردیس پارک علم و فناوری  تا 10 هزار مترمربع هستیم.

معتمدزادگان خاطرنشان کرد: به زودی عملیات اجرایی ساخت پردیس پارک علم و فناوری مازندران با اعتبار اولیه 100 میلیارد ریال و با زیربنای پنج هزارمترمربع در زمینی به مساحت 2 و نیم هکتار در ساری آغاز می شود تا با ساخت ساختمان چند منظوره در این پردیس شاهد افزایش تولید ثروت از طریق علم و فناوری باشیم.

معتمدزادگان پارک‌های علم و فناوری را مهمترین اکوسیستم حمایتی از شرکت‌های کوچک و بزرگ دانش محور دانست، و گفت: پارک های علم و فناوری با ارائه خدمات موثر و تخصصی زمینه رشد سریع شرکت های کوچک تا متوسط را فراهم می نمایند.

» تصاویر بیشتر :