تاریخ شمسی: 1398/04/27

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری مازندران به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت
» تاریخ انتشار: 12:10:2 1397/12/28
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، در آستانه سال نو و به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و بهار طبیعت، دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران پیام تبریکی را خطاب به مخترعین، مبتکرین، شرکت های نوپا، واحدهای فناور، شرکت های کوچک و بزرگ دانش بنیان، شتاب دهندها و فعالین حوزه خدمات نوآوری و کسب و کار و نیز نیک اندیشان حوزه علم و فناوری صادر کرد.

  متن این پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بــــــرآمـــــد باد صبـــــــح و بـــــوی نـــــوروز
بــــه کـــــام دوستــــــــــان و بخت پیــــــروز
مبـــــارک بــادت این ســــال و همــه ســـال
همایــــــون بـــــادت این روز و همــــه روز

 نوروز زمان نوشدن، روئیدن و دلپذیر شدن طبیعت است. مجموعه پارک علم و فناوری مازندران ضمن عرض شادباش به مناسبت فرارسیدن عید سعید باستانی، امیدوار است با  تلاشی نو و ارائه خدماتی نوین زمینه رشد و شکوفایی اقتصاد دانش بنیان استان زیبا و پر آوازه مازندران و کشور عزیزمان ایران را فراهم نماید. از خداوند متعال خواستارم سال جدید، سالی سرشار از اتفاقات خوب برای اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی، مخترعین، مبتکرین، شرکت های نوپا، واحدهای فناور، شرکت های کوچک و بزرگ دانش بنیان، شتاب دهندها و فعالین حوزه خدمات نوآوری و کسب و کار باشد.

امید است در سال جدید دستان پر مهر خیرین علم و فناوری با دستان پر مهر بهار طبیعت هم ساز شده و فضا را برای رشد و توانمند سازی جوانان نوآفرین و آینده سازان اقتصاد نوین کشور آماده تر سازند.

» تصاویر بیشتر :