تاریخ شمسی: 1399/03/16

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
اعضای هیأت مدیره جدید انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران انتخاب شدند
» تاریخ انتشار: 8:19:20 1398/2/17
سومین نشست مجمع عمومی انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران با هدف برگزاری انتخابات اعضای جدید هیأت مدیره و بازرسان در روز چهارشنبه مورخ 11 اردیبهشت سال 1398 در محل پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، در ابتدا این جلسه دکتر علی معتمدزادگان دبیر سابق انجمن مباحثی را در خصوص اقدامات انجام شده برای تشکیل مجمع عمومی و اهمیت فعال سازی انجمن در تکمیل اکوسیستم نوآوری کشور مطرح نمودند. سپس دکتر علی جبار رشیدی (رئیس اسبق هیات مدیره انجمن) و دکتر عطااله ربانی (بازرس اسبق انجمن) گزارشی در زمینه عملکرد و وضعیت مالی انجمن ارائه کردند. در ادامه، ضمن معرفی کاندیدها، انتخابات اعضای هیأت مدیره و بازرسین جدید با حضور اعضای هیأت رئیسه شامل رئیس، منشی و ناظران انجام گرفت. منتخبین جدید عبارتند از: دکتر علی معتمدزادگان، دکتر عباس زارعی هنزکی، دکتر معصومه خان احمدی، دکتر علی فتی، دکتر خالد سعیدی، دکترعلی باستی، دکتر داریوش پورسراجیان، مهندس حمید مهدوی، دکتر بابک مختاری به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره انجمن پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران و دکتر سید علی نجومی و دکتر عطااله ربانی به عنوان بازرس انتخاب شدند. همچنین دکتر موسی حسام، دکتر حسن حیدری و دکتر خسرو سلجوقی به عنوان اعضای هیات مدیره علی البدل و دکتر مهران گرمه ای به عنوان بازرس علی البدل انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران انتخاب شد.
لازم به توضیح است که انجمن علمی پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد ایران در سال 1390 با هدف شبکه سازی دانشی و سازمانی میان پارکهای علم و فناوری، مراکز رشد و دیگر ذینفعان اقتصاد دانش بنیان، کمک به ایجاد و توسعه زیرساختهای علمی و فناوری مناسب در راستای تقویت اقتصاد دانش بنیان در کشور (نظیر پارکها و مراکزرشد علم و فناوری)، تحقیق و توسعه علمی در حوزه اقتصاد دانش بنیان (جایگاه هر یک از نقش آفرینان بستر علمی و توسعه ی حمایت های مغز افزاری)، کمک به امر سیاستگذاری و تصمیم‌سازی حوزه علم و فناوری، استفاده از ظرفیتها و تجارب مدیران پارکها و مراکز رشد، ایجاد هماهنگی بین مراکز توسعه علم و فناوری، برقراری تعامل مؤثر و سازنده فیمابین مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری تشکیل شد و در حال حاضر 59 عضو حقیقی و حقوقی دارد.

» تصاویر بیشتر :