تاریخ شمسی: 1397/05/29

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
پارك علم و فناوري مهمترين ظرفيت براي تبديل علم و دانش به فناوري و ثروت است
» تاریخ انتشار: 8:6:44 1396/10/27
استاندار مازندران در بازديد از پارك علم و فناوري مازندران گفت : پارك علم و فناوری مهمترين ظرفيت براي تبديل علم و دانش به فناوري و ثروت است و يك نماد اقتصادي مقاومتي است.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، مهندس محمد اسلامي استان مازندران را داراي استعدادهاي فراوان انساني خواند و گفت : پارك علم و فناوري بايد تبديل علم و دانش به ثروت را ريل گذاري كند .
مقام عالي دولت در استان با اشاره به اينكه تجاري سازي ايده و دانش روي معيشت و اقتصاد تاثير زيادي دارد تاكيد كرد : توسعه شركتهاي دانش بنيان و مراكز رشد فناوري مي تواند موجب گسترش كارهاي خلاقانه و نوآورانه در كسب وكار شود .
وي افزود : بايد تلاش كنيم تا هسته هاي فناور و نوآور سازماندهي و با برگزاري كارگاه هاي آموزشي توانمند سازی، زمينه اشتغال فارغ التحصيلان را فراهم كنيم .
استاندار مازندران تصريح نمود : فضا، فرصت لازم و زيرساخت هاي مازندران و نيروي انساني تحصيل كرده و فرهيخته این استان فرصتهايي ارزشمند براي توسعه اشتغال و توليد و رونق كسب و كار جديد است .
در اين بازديد  مهندس سیفی معاون فناوری و پشتیبانی گزارشي در مورد کارکردها، فعاليتها و اقدامات و دکتر معتمدزادگان رئيس پارك علم و فناوري مازندران برنامه های ماموریتی و  توسعه ای پارك علم و فناوري مازندران ارائه نمودند و دکتر معتمدزادگان  از راه اندازي مركز نوآوري و فن آوري تنكابن تا پايان سال خبر داد .

» تصاویر بیشتر :