تاریخ شمسی: 1397/10/29

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
نشست نوروزی رئیس پارک علم و فناوری مازندران و مدیران مراکز رشد با مدیران هسته ها و واحدهای فناور مستقر
» تاریخ انتشار: 11:17:40 1397/1/26
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، نشست نوروزی رئیس پارک علم و فناوری مازندران و مدیران مراکز رشد با مدیران هسته ها و واحدهای فناور مستقر در روز چهارشنبه 22 فروردین ماه 97 در دانشکده امام محمد باقر (ع) ساری برگزار شد.

دکتر علی معتمدزادگان در نشست نوروزی با مدیران مراکز رشد و مدیران هسته‌ها و واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری مازندران ضمن تبریک سال جدید اظهار کرد: ابتدای سال 97 با خبرهای مقدار داغ و تکان دهنده‌ای در حوزه اقتصادی و قیمت ارز مواجه هستیم.

وی با اعلام اینکه تحریم‌ها همیشه برای کشور فرصت ایجاد کرده است، تصریح کرد: در سایه تحریم بحث تقویت تولید ملی مطرح می‌شود، نگاه مصرف کننده و صنایع بزرگ به توانمندی‌های داخل منعطف می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران خاطر نشان کرد: امید داریم که دل نگرانی‌های که در حوزه ارزی کشور به وجود آمده است کاهش پیدا کند و دولت با برنامه ریزی منسجم نسبت به کنترل قیمت بازار ارز اقدام کند.

وی در ارتباط با اقدامات انجام شده در سال 96، بیان کرد: اتفاقات خوبی در استان رقم خورده است، ارتقا سطح پارک استان و تملک زمین پردیس پارک علم و فناوری انجام شده است که بیشتر تمرکز و توجه ما به مباحث زیست فناوری است.

معتمدزادگان از برنامه ریزی برای احداث دو مرکز رشد  در شهرستان های تنکابن و بهشهر خبر داد و گفت: خانواده پارک علم و فناوری استان با ایجاد این دو مرکز بزرگتر خواهد شد.

وی با اعلام اینکه در سال 96 بحث توانمند سازی هسته ها و شرکت ها را جدی گرفتیم، گفت: این دوره ها در حوزه‌های مختلف برگزار شده است و این در سال 97 این دوره‌ها به صورت متمرکز پیگیری می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران در ادامه از برنامه ریزی برای تداوم برگزاری کارگاه های  آموزشی خبر داد و گفت:  کارگاه های آموزشی  متناسب با نیاز شرکت‌ها برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: در پارک علم و فناوری مازندران به اهداف پیش بینی شده فاصله داریم، به این دلیل که حرکت صنفی در بین هسته ها و واحدهای فناور مستقردر پارک مشاهده نمی‌شود.

معتمدزادگان در پایان گفت: نیاز سنجی مناسب توسط شرکت ها مستقر در پارک علم و فناوری مازندران انجام شود و نیازهای به صورت گروهی مطرح و مدیران مجموعه نسبت به رفع نیازها اقدام خواهند کرد.

» تصاویر بیشتر :