تاریخ شمسی: 1397/10/29

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
رئیس پارک علم و فناوری مازندران از برگزاری رویداد ملی فناوری‌های تقاضامحور طبری خبر داد
» تاریخ انتشار: 14:38:34 1397/2/1
«رویداد ملی شتاب: فناوری‌های تقاضا محور طبری» در راستای تولید ناب در شرکت‌های نوپای دانش بنیان و برای رفع نیاز و کمک به ارتقای سطح فناوری شرکت‌های صنعتی، با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۳۰ خرداد ماه سال جاری در مازندران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران با اعلام این خبر گفت: داوری و ارزیابی فناوری و ایده‌های دریافتی این رویداد ملی فناورمحور با کمک شرکت‌های سرمایه‌گذار انجام خواهد گرفت.
وی افزود: در بخش نخست پس از ارزیابی کامل فناوری‌های ثبت شده در رویداد، ۱۰ فناوری برتر انتخاب و در Tech show با نام TechnoTex فناوری خود را معرفی می‌کنند و در بخش دوم در فضایی به نام Forum tech بین شرکت‌های استارتاپی و شرکت‌های صنعتی حامی رویداد، مذاکراتی با هدف برقراری ارتباط در قالب فرمت‌های مختلفی مانند B2B، تحقیق و توسعه مشترک و فروش فناوری برگزار می‌شود.
دکتر معتمدزادگان تصریح کرد: «رویداد ملی فناوری‌های تقاضا محور طبری» در ۵۰ فناوری و با محوریت فناوری‌های نوین در مکانیزه‌کردن صنعتی، صنایع تبدیلی کشاورزی، زیست‌محیطی، ریخته‌گری، کشاورزی با اولویت برنج، صنایع غذایی با اولویت لبنی، بهینه‌سازی مصرف انرژی و صنعت پلیمر با کاربری بسته‌بندی مواد غذایی و صنایع خودروسازی برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ اردیبهشت‎ماه ۱۳۹۷ تمدید شده است و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به آدرس الکترونیکی evnd.co/bcn12 مراجعه کنند.
رئیس پارک علم وفناوری مازندران اظهار امیدواری کرد با اجرای این رویداد پل ارتباطی خوبی بین ایده‌پردازان، فناوران و شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان کشور و شرکت‌های بزرگ صنعتی برقرار شود و در جهت گسترش و ترویج تولید ناب در شرکت‌های استارتاپی کشور تاثیری مثبت داشته باشد.

» تصاویر بیشتر :