تاریخ شمسی: 1398/03/01

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
کارشناس آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری مازندران به عنوان کارشناس برتر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی انتخاب شد
» تاریخ انتشار: 14:43:53 1397/6/14
در نشست رابطین مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی از خانم باقری، کارشناس آزمایشگاه مرکزی پارک علم و فناوری مازندران به عنوان یکی از کارشناسان منتخب و برتر آزمایشگاه‌های عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقدیر شد

بنابر اعلام دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، بر اساس عملکرد مراکز عضو شبکه در سال 1396، 25 کارشناس آزمایشگاه از مراکز مختلف، به عنوان کارشناس منتخب سال 96، معرفی شدند.
با توجه به نقش مهم کارشناسان در ارایه مطلوب خدمات آزمایشگاهی، شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی با به کار گیری شیوه‌های مختلف سعی می‌کند ایشان را به ارتقای مهارت‌ها، به روز نمودن دانش و بهبود مشتری‌مداری، تشویق نماید. فعالیت‌هایی مانند حضور در برنامه‌های آموزشی، انتشار تجربیات به صورت مقاله و یا کتاب، انجام فعالیت‌های گروهی در قالب کارگروه‌های تخصصی و معرفی کارشناسان منتخب در هر دوره ارزیابی و تقدیر از ایشان، از جمله این برنامه‌ها است.
بر اساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، کارشناسان بر اساس شاخص‌هایی همچون مهارت در ارایه خدمات، میزان کارکرد، میزان رضایت مشتریان، چگونگی عملکرد سازمانی کارشناس در آزمایشگاه، وضعیت کلی آزمایشگاه در شاخص‌های ارزیابی انتخاب شدند.


» تصاویر بیشتر :