تاریخ شمسی: 1398/03/01

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
مراسم معارفه معاون پشتیبانی، معاون فناوری و نوآوری و مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان ساری برگزار شد
» تاریخ انتشار: 9:8:44 1397/7/1
معارفه مهندس سیفی معاون پشتیبانی، دکتر الیاسی معاون فناوری و نوآوری و دکتر خوش روش مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان ساری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران: دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران در مراسم معارفه معاون پشتیبانی، معاون فناوری و نوآوری و مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان ساری ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: عظمت حماسه¬ی عاشورای امام حسین علیه السلام نشان می¬دهد که انسان با جهان بینی الهی و خدامحوری و آخرت باوری نگاهی فراتر از تاریخ و محاسبات مادّی چگونه می¬تواند از بند زمان و مکان فراتر رود و به وجود خود توسعه بخشد؛ تابلویی عینی از زیبایی¬ها و اسماء حسنای حضرت حق تبارک و تعالی گردد و جاودانه شود.
وی در بخشی دیگر از سخنانش به فرازو نشیب های که پارک علم و فناوری مازندران در این چند سال پشت سرگذاشت اشاره کرد و افزود: پارک مازندران در مجموع همیشه با توسعه نرم افزاری و سخت افزاری روندی رو به رشد داشته است که این رشد و توسعه ماحصل تلاش تمامی کارکنان پارک بوده و از کلیه همکاران خودم در مجموعه پارک علم و فناوری ماندران تشکر و قدردانی می نمایم.
دکتر معتمدزادگان با بیان اینکه در سال گذشته سطح پارک مازندران ارتقاء یافت، گفت: بعد از اینکه ارتقای سطح رخ داد، چارت سازمانی پارک گسترده تر گردید و فرصتی برای بازنگری در چارت سازمانی به وجود آمد. سعی کردیم ضمن اینکه در چارت سازمانی بازنگری صورت گیرد، معاونت پارک که تحت یک معاونت فناوری و پشتیبانی فعالیت داشت تبدیل به دو معاونت پشتیبانی و فناوری و نوآوری گردد.
رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: بخشی اعظمی از کارهای ما در  حوزه استارت آپی متمرکز است که ارتباط با دانشگاه های استان برای ما مهم می باشد و فضای پر جنب و جوش جوان ها و استارت آپ ها از دل  دانشگاه به وجود می آید، که اگر بخواهیم موفق عمل کنیم باید ارتباط با دانشگاه ها را موثر تر نماییم که یکی از راه ها این می باشد که اعضای هیأت علمی دانشگاه ها با فعالیت پارک علم و فناوری بیشتر آشنا شوند تا فضای موجود را بیشتر لمس کنند تا سفیر پارک علم و فناوری در دانشگاه باشند.
در پایان مراسم دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران حکم انتصاب مهندس میثم سیفی به سمت معاون پشتیبانی، دکتر مجید الیاسی به عنوان معاون فناوری و نوآوری و دکتر خوش روش به سمت مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان ساری را به ایشان اهدا نمود.

» تصاویر بیشتر :