تاریخ شمسی: 1398/03/01

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
سومین مسابقه ایده بازار دریایی برگزار شد
» تاریخ انتشار: 7:50:49 1397/8/14
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران: مسابقه ایده بازار دریایی بعنوان یکی از بخش های اصلی جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت بعد از سه روز رقابت ایده پردازان در مرحله ارائه کوتاه و ارائه نهایی نفرات برتر خود را شناخت. شرکت کنندگان در این مسابقه در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی به رقابت پرداختند. و سر انجام ظهر روز پنجشنبه سوم آبان ماه نفرات برتر با رای هیات داوران مشخص شد.  بر این اساس در بخش برترین های دانش آموزی به ترتیب سید برهان صالحی ریحانی با ایده "بازیابی گرمای سیستم خنک کاری موتور"، مریم فتحی با ایده "عصاره افزایش قدرت باروری و تکثیری موجودات آبزی" و فاطمه دهقانی با ایده "ماسک تنفسی ضد سرب از خیار دریایی" حائز رتبه های اول تا سوم شدند. 
در بخش دانشجویی نیز به ترتیب حسن محمدی و سهراب مجد فر با ایده "طراحی و ساخت دستگاه چگالشی چند فیلتره تصفیه آب دریا"، زهرا زارعی با ایده " تولید هیدروژل های نانوکامپوزیت ترکیبی از ضایعات صید" و مهدیه و مهدی فتحی پور با ایده "دستگاه شوک الکتریکی خارجی خودکار یا همان "AED رتبه های اول تا سوم کسب نمودند.
گفتنی است مسابقه ایده بازار دریایی بعنوان یکی از بخش های اصلی جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت می باشد که به همت مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان نوشهر در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گردید.

» تصاویر بیشتر :