تاریخ شمسی: 1398/03/27

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
صفحه اصلی » اخبار
آغاز به کار نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و چهارمین فن بازار مازندران
» تاریخ انتشار: 17:17:9 1397/9/26

در این نمایشگاه از 5 محصول حوزه های صنعت خودرو ، نرم افزار، تاسیسات، کشاورزی و سلامت  رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، همزمان با سومین روز از هفته پژوهش و فناوری نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و چهارمین فن بازار استان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و مدیریت منابع استانداری مازندران، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سرپرست دانشگاه مازندران، رئیس پارک علم و فناوری مازندران و مدیران استانی  افتتاح شد.
دکتر علی معتمدزادگان رییس پارک علم و فناوری مازندران در حاشیه برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و چهارمین فن بازار استان گفت: پنج محصول در حوزه های صنعت خودرو، تاسیسات، نرم افزار، کشاورزی و شیلات امروز رونمایی شد.
معتمدزادگان با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه ۳۶ مرکز علمی پژوهشی و فناوری،  بیش از ۲۵۰ محصول فناورانه را ارائه می دهند، هدف از برگزاری این نمایشگاه را ترویج فرهنگ پژوهشی و فناوری، ارتقاء جایگاه فعالان این حوزه، ایجاد فضای تعاملی و ارتباط سازنده میان پژوهشگران و فناوران با جامعه و صنعت در سطح ملی و منطقه ای برشمرد.
وی با اشاره به برگزاری ۱۶ کارگاه آموزشی و رویدادهای فناورانه در این نمایشگاه افزود: در این نمایشگاه بیش از محصولات پژوهشی، محصولات فناوری ارائه می شود.
نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و چهارمین فن بازار مازندران، امروز تا ۲۸ آذر ساعت 9 تا 16 در دانشگاه مازندران برای بازدید علاقمندان دایر است.

» تصاویر بیشتر :