تاریخ شمسی: 1400/05/07

عضویت در خبرنامه پارک

 
لینکداین پارک مازندران
تلگرام پارک مازندران
گوگل پلاس پارک مازندران
تویتر پارک مازندران
فیسبوک پارک مازندران
اینستاگرام پارک مازندران
صفحه اصلی » تفاهم نامه
با امضای تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری مازندران و دانشگاه علم و فناوری مازندران، مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بهشهر راه‌اندازی خواهد شد.
» تاریخ انتشار: 1397/2/2
به گزارش  روابط عمومی پارک علم و فناوری مازندران، دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: این مرکز در راستای توسعه اکو سیستم نوآوری در استان و همکاری با دانشگاه‌ها به منظور ارائه خدمات فناوری و خلق دانشگاه‌های کارآفرین، ایجاد می‌شود.
وی تصریح کرد: مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بهشهر از تابستان سال جاری با جذب و استقرار متقاضیان و ایده پردازان منطقه ای و با تمرکز بر ایده‌پردازان دانشجویی، شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه را در شرق استان پوشش خواهد داد.
رئیس پارک علم و فناوری مازندران افزود: ماموریت اصلی این مرکز حمایت از کارآفرینی فناورانه و نوآورانه، اشتغال‌زایی و ایجاد و توسعه کسب و کارهای جدید توسط دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها از طریق ایجاد شرکت‌های کوچک فناور و دانش‌بنیان است و هسته‌ها و واحدهای فناور نوپا طی دوره حضور خود در این مرکز، برای دستیابی به دانش فنی و آمادگی برای تولید محصول و خدمات مورد نظر تلاش خواهند کرد.